Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sezon 2013/2014 Mistrz Powiatowych I.M.S. w Unihokeju Dziewcząt w Bukowsku

POWIATOWE I.M.S. UNIHOKEJA DZIEWCZĄT


Gr. A                                Gr. B
            
1. SP 1 Sanok                  5. SP 4 Sanok
2. SP Niebieszczany        6. SP Tarnawa Dolna
3. SP Łukowe                  7. SP Bukowsko
4. SP Pobiedno               8. SP 3 Sanok

MECZE GRUPOWE

  1.  SP 1 Sanok - SP Niebieszczany        1:0
    2.     SP Łukowe - Pobiedno            1:0
    3.     SP 4 Sanok - SP Tarnawa Dolna        4:0
    4.     SP Bukowsko - SP 3 Sanok        9:0
    5.     SP 1 Sanok - SP Łukowe            1:0
    6.     SP Niebieszczany - SP Pobiedno        0:1
    7.     SP 4 Sanok - SP Bukowsko        0:3        
    8.     SP Tarnawa Dolna - SP 3 Sanok        0:1
    9.     SP 1 Sanok - SP Pobiedno        1:1
    10.    SP Niebieszczany - SP Łukowe        0:0
    11.    SP 4 Sanok - SP 3 Sanok            2:1
    12.    SP Tarnawa Dolna - SP Bukowsko        0:8

AWANS Z GRUP

Gr. A                            Gr. B        
1. SP 1 Sanok            1. SP Bukowsko
2. SP  Łukowe            2. SP 4 Sanok

FINAŁY

SP 1 Sanok - SP Łukowe        1:0
SP Bukowsko - SP 4 Sanok    3:0
SP 1 Sanok - SP 4 Sanok        2:1
SP Bukowsko - SP Łukowe        6:0
SP 4 Sanok - SP Łukowe        0:1
SP 1 Sanok - SP Bukowsko    0:4

 

MIEJSCE I        - SP Bukowsko,            6    (13- 0)    

MIEJSCE II        - SP 1 Sanok,            4    (3 - 5)    

MIEJSCE III        - SP Łukowe,            2    (1 - 7)

MIEJSCE IV        - SP 4 Sanok,            0    (1 - 6)

 

Sezon 2013/2014 Mistrz Półfinału Wojewódzkiego I.M.S. w Unihokeju Dziewcząt w Bukowsku

8.01.2014 PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI I.M.S. W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

1. SP 1 Sanok
2. SP 14 Krosno
3. SP Bukowsko
4. SP Korczyna

MECZE ROZGRYWANE „KAŻDY Z KAŻDYM”

1. SP 1 Sanok        - SP 14 Krosno        3:0    
2. SP Bukowsko    - SP Korczyna          4:0
3. SP 1 Sanok        - SP Bukowsko       0:3
4. SP 14 Krosno    - SP Korczyna         1:2
5. SP 1 Sanok        - SP Korczyna        2:0
6. SP 14 Krosno     - SP Bukowsko       0:5


                                                    Pkt.    Bramki

MIEJSCE I    - SP Bukowsko            6    (12:0)

MIEJSCE II    - SP 1 Sanok              4    (5:3)

MIEJSCE III    - SP Korczyna            2    (2:7)

MIEJSCE IV     - SP 14 Krosno          0    (1:10)

 

Sezon 2013/2014 12.03.2014 FINAŁ WOJEWÓDZKI I.M.S. UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

12.03.2014 FINAŁ WOJEWÓDZKI I.M.S. UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

                Gr. A             Gr. B                       Gr. C
                    
1.    SP 5 Dębica            4. SP Bukowsko       7. SP 2 Stobierna
2.    SP 1 Przemyśl        5. SP Brzeźnica       8. SP 1 Sanok
3.    SP Korczyna           6. SP Nowa Wieś     9. SP Pysznica

MECZE GRUPOWE

  1.  SP 5 Dębica - SP Korczyna          2:2
    2.    SP Bukowsko - SP Nowa Wieś        1:0
    3.    SP 2 Stobierna - SP Pysznica        0:0
    4.    SP 1 Przemyśl - SP Korczyna        0:1
    5.    SP Brzeźnica - SP Nowa Wieś        0:0
    6.    SP 1 Sanok - SP Pysznica        2:0
    7.    SP 5 Dębica - SP 1 Przemyśl        0:0
    8.    SP Bukowsko - SP Brzeźnica        2:1
    9.    SP 2 Stobierna - SP 1 Sanok        2:0

AWANS Z GRUP

Gr. A                Gr. B            Gr. C
1. SP Korczyna        1. SP Bukowsko    1. SP 2 Stobierna

MECZE BARAŻOWE

SP 5 Dębica - SP Brzeźnica        1:1     karne (0:1)
SP Brzeźnica - SP 1 Sanok        0:0 
SP 5 Dębica - SP 1 Sanok        0:0

FINAŁY

SP 2 Stobierna - SP Korczyna    1:0
SP Brzeźnica - SP Bukowsko    1:2
SP 2 Stobierna - SP Brzeźnica    0:0
SP Korczyna - SP Bukowsko        1:7
SP 2 Stobierna - SP Bukowsko    0:6
SP Korczyna - SP Brzeźnica        1:3

MIEJSCE I        - SP Bukowsko

MIEJSCE II        - SP Brzeźnica

MIEJSCE III        - SP 2 Stobierna

MIEJSCE IV        - SP Korczyna

MIEJSCE V        - SP 5 Dębica

MIEJSCE VI        - SP 1 Sanok

MIEJSCE VII - IX    - SP 1 Przemyśl, SP Nowa Wieś, SP Pysznica,