Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jasełka i wigilia w szkole

Prawdziwe Święta Bożego Narodzenia nie mogą się obyć bez wspólnego kolędowania i łamania opłatkiem. Nasza szkoła podtrzymuje te tradycje, dlatego 19 grudnia odbyło się kolędowanie klas I-III.

Uroczystość rozpoczęła się pięknym i wzruszającym przedstawieniem jasełkowym, w którym wystąpiły dzieci z trzecich klas. Następnie życzenia świąteczne uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły złożył, uczestniczący w uroczystości, pan dyrektor mgr inż. Janusz Sitarz. Potem było łamanie się opłatkiem, składanie życzeń, wspólny poczęstunek i śpiewanie kolęd.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.