Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Bezpieczna droga do szkoły” – spotkanie z policjantem.

17 września 2015 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas I - III z policjantem. Tematem pogadanki była „Bezpieczna droga do szkoły”.

Funkcjonariusz przypomniał zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zachęcał do wyposażenia ubiorów i plecaków w elementy odblaskowe oraz przestrzegał najmłodszych przed zabawami w pobliżu jezdni. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali wiele pytań i wykazali się dobrą znajomością zasad przechodzenia przez ulicę. Takie spotkania odbywają się w naszej szkole od wielu lat i przynoszą dobre efekty. Liczymy, że i tym razem wiedza teoretyczna znajdzie zastosowanie w praktyce.