Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 Turniej Orlika o Puchar Premiera RP

30.09.2015 w Haczowie odbył się Wojewódzki  Półfinał w piłce nożnej chłopców klas 4 - 5  o Puchar Premiera RP. W turnieju wystąpiły drużyny z Sędziszowa  Małopolskiego,Ropczyc, Haczowa i Bukowska. Drużyna chłopców z naszej szkoły pokonała Ropczyce 1:0 , Haczów 3:0 i  Sędziszów Małopolski 3:0. Jako jedyni z tej grupy  awansowaliśmy  do Finału Wojewódzkiego, który został rozegrany w Łańcucie 7 października 2015. 

Do walki o najwyższe podium stanęło 8 najlepszych drużyn z województwa podkarpackiego, a wśród nich znaleźli się nasi uczniowie. Zespoły zostały  podzielone na 2   czteroosobowe grupy. Drużynie z Bukowska przyszło się zmierzyć z SP Munina, przez którą zostaliśmy pokonani  1:2 , Piątkę Dębica (były Mistrz Województwa), ulegając im 1:2 (tracąc bramkę w ostatnich sekundach meczu)  i SP Krasne, z którą przegraliśmy 1:3. Ostatecznie, po dobrych i ciekawych meczach, w wykonaniu naszej drużyny, zajęliśmy bardzo dobre V miejsce.

Dodatkową atrakcją zawodów były gry planszowe i turnieje indywidualne z nagrodami. Młodzi piłkarze mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na mini boisku i pograć w wirtualna piłkę na dużych telebimach. Na zakończenie zawodnicy zjedli smaczny obiad ufundowany przez organizatorów. Gratulujemy chłopakom bardzo dobrego miejsca.