Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesienne sałatki

Pod koniec października, w ramach cyklu zajęć dotyczących zdrowego stylu życia i odżywiania, uczniowie klasy II a wykonali jarzynowe i owocowe sałatki. Dzieci odpowiednio przygotowane do pracy, z wielkim zaangażowaniem dzielnie kroiły przyniesione do szkoły warzywa i owoce.

Po ich pokrojeniu nastąpiło wymieszanie wszystkich witaminowych smakołyków, z których powstały sałatki. A później - to już mycie rąk i przygotowanie stolików do gościny. Gdy już wszystko było gotowe dzieci z chęcią zasiadły do witaminowej uczty. Nikogo nie trzeba było namawiać do spróbowania sałatki, gdyż najbardziej smakuje posiłek przygotowany samodzielnie.