Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Internetowy Teatr TVP dla szkół

Zespół Szkół w Bukowsku uczestniczy w projekcie „Internetowy Teatr TVP dla szkół”.

„Internetowy Teatr TVP dla szkół” to możliwość uczestniczenia w wyjątkowych spektaklach teatralnych w najmniejszych nawet miejscowościach w Polsce.

 

Projekt „Internetowy Teatr TVP dla szkół” realizowany od 2012 roku przez Telewizję Polską i Narodowy Instytut Audiowizualny ma rozbudzać apetyty młodych widzów na teatr i ich rozwijać. Ideą projektu jest dotarcie z kulturą i sztuką do uczniów z różnego typu szkół, zwłaszcza tych położonych daleko od wielkomiejskich ośrodków kulturalnych i artystycznych. Za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej grany na żywo spektakl ogląda w tym samym czasie kilka tysięcy dzieci i młodzieży.

W naszej szkole 23 listopada uczniowie kl. I – III obejrzeli spektakl teatralny „Historia Śnieżki” z Teatru Maska w Rzeszowie.

 

Z dużym zainteresowaniem uczniowie śledzili  losy Śnieżki.

 

Uśmiech na twarzach dzieci pojawił się gdy na scenie zagościły krasnoludki.

 

Królewna Śnieżka, siedmiu krasnoludków, zła macocha i piękny królewicz…  Znana i piękna baśń zauroczyła nie tylko uczniów.