Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

II miejsce w konkursie „Baw się z nami”

31.05.2016r. na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku  odbyły się zawody powiatowe  w  konkursie „Baw się z nami”. W zawodach startowało 5 drużyn: SP Zagórz, SP Czaszyn, SP nr 4 Sanok, SP nr 1 Sanok i SP Bukowsko.

Zawodnicy rywalizowali  w 7 konkurencjach sportowych. Drużyny walczyły ze sobą o każdy punkt. Wszystkie konkurencje wywoływały wiele emocji.  Zwycięzcami okazali się uczniowie z SP4 Sanok, którzy niewielką ilością punktów pokonali naszych zawodników. Kolejne miejsca zajmowały SP 1  Sanok następnie SP Czaszyn i SP Zagórz.

 

Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Łuszcz, Weronika Rakoczy, Jessica Grządziel, Paulina Nowak, Kamila Roczniak, Artur Król, Daniel Pyszko, Patryk Żytka, Kacper Kunda, Konrad Rakoczy.

Drużynę przygotowała Marzena Oleniacz. Gratulujemy II miejsca.