Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gminny Konkurs Języków Obcych

6 czerwca 2016 w Zespole Szkół w Bukowsku odbył się III Gminny Konkurs Języków Obcych, w którym wzięło udział 26 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów w Bukowsku, Nowotańcu i Pobiednie. 

Bardzo dobrze przygotowani uczniowie zmierzyli się w międzyszkolnej rozgrywce, udowadniając, że umiejętność posługiwania się językiem obcym jest niezwykle ważna. Dali sobie radę z wcale niełatwymi zadaniami, a zwycięzcy zaprezentowali naprawdę wysokie osiągnięcia. Laureatom gratulujemy i zachęcamy wszystkich do systematycznej nauki.
Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnej edycji konkursu.