Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

   Apostoł Bożego Miłosierdzia – finał konkursu!

Pod takim hasłem 17 maja br. w sali Koncertowej PSM  miał miejsce XI finał konkursu papieskiego, poświęcony Św. Janowi Pawłowi II, Wielkiemu Polakowi, Honorowemu Obywatelowi Miasta Sanoka.

 

 

Uczniowie z kl.5a (Elżbieta Turska, Elżbieta Żytka, Aleksandra Pleśniarska, Miłosz Kowalczyk, Mateusz Rakoczy, Igor Zarzyka) oraz z kl.6 (Justyna Turska, Michał Grześ, Oliwia Mikołajek) i Kinga Klimek z kl.1a gimnazjum brali udział w konkursie, który organizowała Miejska Biblioteka Publiczna we współpracy z PSM w Sanoku.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej lub rozwiązaniu quizu. Pytania dotyczyły życia Św. Jana Pawła II i Św. Faustyny z okazji trwającego Roku Miłosierdzia. Nagrodzeni zostali: Oliwia. Mikołajek (1 miejsce w SP), Kinga Klimek (wyróżnienie w Gim.).

Kinga Klimek zajęła również II miejsce w XII edycji międzypowiatowego konkursu o Janie Pawle II, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Jan Paweł II – Patron Rodziny”. Konkurs ten przebiegał pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz oraz CDN
 w Sanoku.

Uczennica wykonała pracę plastyczną pt „Jan Paweł II – Patron Rodziny”.

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursów gratuluje opiekun A.Maczużak-Golonka.