Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z wizytą u strażaków

20  maja 2016 roku klasy 1A i 1 B szkoły podstawowej złożyły wizytę strażakom w Powiatowej Straży Pożarnej w Sanoku. Uczniowie zwiedzili centrum dowodzenia, pomieszczenia rekreacyjne, a  także  ściankę, na której strażacy ćwiczą sprawność fizyczną.

 

Na zakończenie spotkania dzieci miały okazję wejść do samochodu strażackiego. Maluchy  z ogromnym zainteresowaniem i podziwem oglądały nowoczesny sprzęt gaśniczo-ratunkowy. Wizyta w Straży dostarczyła dzieciom ogromnej wiedzy praktycznej dotyczącej trudnej i odpowiedzialnej pracy strażaków. Po spotkaniu kilku chłopców zdeklarowało, że w przyszłości chce zostać strażakami. Czas pokaże czy tak będzie.