Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Świetne wyniki naszych gimnazjalistów

 „Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.”

Napoleon Hill

            17 czerwca 2016 roku Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła wyniki z egzaminów gimnazjalnych, do których przystąpili uczniowie klas trzecich w dniach 18-20 kwietnia br. Prace z części humanistycznej (język polski oraz historia i wiedza o społeczeństwie), matematyczno-przyrodniczej (matematyka oraz biologia, fizyka, chemia, geografia) a także językowej (język angielski lub niemiecki na poziomie podstawowym i język angielski na poziomie rozszerzonym) zostały sprawdzone przez egzaminatorów powołanych przez dyrektora OKE w Krakowie. Nasi uczniowie osiągnęli bardzo wysokie wyniki procentowe, dzięki którym dostaną się do wybranych przez siebie szkół ponadgimnazjalnych.
            Gratulujemy uczniom, ich rodzicom i nauczycielom tego wielkiego sukcesu.
A oto ich wyniki: