Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Dziecka w naszej szkole

Z tej okazji,z myślą o najmłodszych uczniach naszej szkoły, zorganizowano piknik z Teatrem Bazyl. Weseli animatorzy zabrali nas w podróż do Meksyku. Były skoczne tańce, pokaz wielkich baniek mydlanych, malowanie włosów oraz modelowanie zwierzątek i mieczy z baloników. Przygotowano też liczne zabawy i konkursy, m. in.: przeciąganie liny, wyścigi na dmuchanych osiołkach, „gorące” krzesła i wiele innych. Imprezę zakończyła meksykańska zabawa - piniata.

Dzień ten na długo zostanie w naszej pamięci. Było to święto pełne radości i uśmiechu.