Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki ogólnopolskiego sprawdzianu wiedzy dla klas 1-3 „Olimpusek”

7 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbyła się Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek”. Polegała ona na rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej. Sprawdziany obejmowały zestaw 21 pytań zróżnicowanych w zależności od klasy, za rozwiązanie których można było zdobyć maksymalnie 210 punktów. Zawierały pytania o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogli spróbować swoich sił.

W naszej szkole w olimpiadzie udział wzięło 45 uczniów.

Laureatami olimpiady zostali:

Oliwia Bednarz z klasy II a – IV miejsce w Polsce

Aleksandra Kowalska z klasy II b – VI miejsce

Jan Rakoczy z klasy II a – VII miejsce

Paweł Hnat, Kamil Łuszcz, Patrycja Żur z klasy II b - XI miejsce

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w olimpiadzie, gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w nauce.