Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny”

          13.10.2016r. w naszej szkole odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Święto to obchodzone jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej właśnie 14 października 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.


         Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili
i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela i pracowników szkoły, ich poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.
        Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało, o czym świadczyły gromkie brawa i słowa uznania. Zastępca dyrektora, pani Danuta Kozimor, złożyła w imieniu dyrektora Zespołu Szkół w Bukowsku i swoim, najserdeczniejsze  życzenia oraz podziękowała uczniom klasy 2a i 2b szkoły podstawowej ( i ich wychowawczyniom  paniom  M. Bugaj i E. Fal-Woźny), którym  towarzyszył  szkolny chór ( z  opiekunem p. D. Kornasiewiczem) za piękne widowisko.