Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Cyrk „Szok” w naszej szkole  

         26 października 2016r.  do naszej szkoły przyjechał ukraiński cyrk „Szok”. Występy obejrzały dzieci przedszkolne, uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Na sali pojawili się też niektórzy rodzice wraz z najmłodszymi pociechami.


         Dwóch  artystów wprawiło w zachwyt zebraną publiczność - przedszkolaków i uczniów, nie wyłączając rodziców. Występ rozpoczął się od wspaniałego pokazu akrobatycznego. Wystąpił także wesoły klaun, który bawił dzieci swoimi sztuczkami. Część naszych uczniów, z różnym skutkiem, mogła sprawdzić się w „roli cyrkowców” i wzięła  czynny udział w przedstawieniu. Ich występy wzbudziły ogólną radość i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Największe zainteresowanie wzbudził wąż, który wywołał wiele emocji. Każdy  mógł go dotknąć, a niektóre dzieci trzymały węża  na rękach.
         Umiejętności cyrkowców wszystkim bardzo się podobały, o czym świadczyły burzliwe oklaski po każdym pokazie.