Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyjazd na spektakl „Jaś i Małgosia”

17 października uczniowie klas I – III oglądali w Sanockim Domu Kultury sceniczną adaptację „Jasia i Małgosi” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu.

Baśń braci Grimm została opowiedziana uwspółcześnionym językiem, a pełne dynamiki dialogi sprawiły, że sceny grozy przeplatane były sytuacjami pełnymi humoru. Pouczająca treść, pomysłowa, zmieniająca się scenografia, barwne kostiumy, efekty świetlne, wspaniała muzyka i pouczające piosenki wprowadziły widzów w baśniowy urok opowieści.

Prezentowana opowieść wniosła bogate treści wychowawcze, a wszyscy uczniowie wrócili do szkoły bardzo zadowoleni.