Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesienne wierszowanie

22 listopada 2016r. laureaci Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, uczniowie z klasy IV a Róża Łupieżowiec, Maja Perkołup oraz z klasy II Bartosz Bochnak wzięli udział w konkursie recytatorskim "Wierszowanie 2016" zorganizowanym w MDK w Sanoku.

XVII edycję tego konkursu objął patronatem honorowym Podkarpacki Kurator Oświaty. Przedstawiciele naszej szkoły w kategorii II (klasy 2-4) dużym zaangażowaniem, radością  prezentowali na scenie wiersze, rywalizując w najliczniejszej grupie recytatorów(35osób). Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Róża.

Serdecznie gratulujmy, życzymy dalszych sukcesów.