Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mikołajki w kinie  

Uczniowie Zespołu Szkół spędzili Mikołajki (6 grudnia) w kinie SDK spotykając się z Mikołajem, który częstował słodyczami  przed seansem filmowym " Vaiana: Skarb oceanu 3D".
Ta komputerowo animowana opowieść wprowadziła widzów w podróż morską obfitującą w spotkania z ogromnymi potworami. Podczas wyprawy bohaterka poznała potężnego niegdyś półboga Maui i  wspólnie żeglowali przez bezmiar oceanu, który nie szczędził im karkołomnych, niebezpiecznych przygód.

Historia nastolatki, chcącej zrealizować dzieła swych przodków, zainteresowała wszystkich. Vaiana wyruszyła w niebezpieczną misję po oceanie, by odnaleźć legendarną wyspę, natomiast efekty specjalne, piosenki, oryginalne powiedzonka dopełniały całości wprowadzając wszystkich w doskonały nastrój.