Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pokazy z nauk przyrodniczych

7 grudnia 2016r. uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum mogli w dość zabawny sposób poznać tajniki nauk przyrodniczych.
              Zaprezentowane zostały różne doświadczenia  z dziedziny chemii i fizyki oraz podstawowe procesy życiowe zachodzące  w organizmie człowieka. Forma pokazów była bardzo ciekawa, ponieważ sami uczniowie brali czynny udział w ich prezentacji, a prowadzący w zabawny sposób komentowali różnorodne procesy zachodzące w przyrodzie.


             Mimo że powietrze w sali było momentami zadymione,  wszyscy wyszli zadowoleni i (mamy taką nadzieję) czegoś się nauczyli.