Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bukowsko nadal na fali

Tradycyjnie w listopadzie w Zespole Szkół w Bukowsku rozgrywana była Powiatowa Gimnazjada oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej, a więc rywalizacja najlepszych w powiecie reprezentacji szkół podstawowych w unihokeju dziewcząt.

Mało gościnne okazały się starsze dziewczyny z Bukowska, które 11 raz z rzędu nie dały szans rywalkom wygrywając turniej z dorobkiem 17 strzelonych bramek nie tracąc ani jednej. Z pozostałych 8 drużyn po zaciętej walce 2 miejsce premiowane awansem do  Półfinału Wojewódzkiego zajęła reprezentacja Gimnazjum 1 w Sanoku.

 

Tydzień później w turnieju szkół podstawowych wystartowało osiem zespołów. Po rywalizacji grupowej, do finałów awansowały drużyny: Niebieszczan, Bukowska, SP 4 Sanok i SP 3 Sanok. Grano systemem każdy z każdym z zaliczeniem wyniku osiągniętego w grupie. Awans do półfinału wojewódzkiego w młodszej kategorii zdobyły silne reprezentantki Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach oraz dziewczyny z Bukowska.

”Moja młodsza ekipa jest bardzo waleczną drużyną i daje duże nadzieje na kolejne dobre występy w następnych latach. Zawodniczki bardzo dobrze przepracowały okres treningowy przed zawodami. Na indywidualne wyróżnienie zasługuje kapitan naszego zespołu Emilia Żytka, która umiejętnie kierowała grą defensywy oraz bramkostrzelna Martyna Łuszcz, która brała na siebie ciężar gry w ataku”. – zaznaczył Jakub Barć, trener zawodniczek z Bukowska.

Obydwa półfinały wojewódzkie rozegrane zostaną w grudniu w naszej szkole, więc liczymy na kolejne dobre występny podopiecznych Jakuba Barcia i awansu do finału wojewódzkiego gdzie walka jest już o tytuł mistrzyń podkarpacia premiowany udziałem
w rozgrywkach Ogólnopolskich.

Reprezentacja Gimnazjum w Bukowsku: Kinga Szczypta, Julia Żytka, Wiktoria Kowalik, Natalia Pleśniarska, Weronika Żytka, Edyta Rzyman, Aleksandra Pituch, Laura Kamyk. Magdalena Gębuś, Jakub Barć – trener.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Bukowsku. Sara Jursa, Emilia Żytka, Iga Klimek, Martyna Łuszcz, Kinga Zabiega, Anna Ogrodnik, Aleksandra Pleśniarska, Weronika Rakoczy, Jakub Barć – trener.

 

POWIATOWA GIMNAZJADA UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

 

Gr. A                       Gr. B                  Gr. C

G Bukowsko         G Tarnawa Dolna      G Pobiedno
G 2 Sanok            G 4 Sanok                G 1 Sanok
G Niebieszczany    G Zagórz                 G 3 Sanok

MECZE GRUPOWE

G Bukowsko - G 2 Sanok 10:0
G Tarnawa Dolna - G 4 Sanok 2:4
G Pobiedno - G 1 Sanok 0:1
G Bukowsko - G Niebieszczany 1:0
G Tarnawa Dolna - G Zagórz 5:0
G Pobiedno - G 3 Sanok 2:0
G 2 Sanok - G Niebieszczany 0:1
G 4 Sanok - G Zagórz 3:0
G 1 Sanok - G 3 Sanok 2:2

AWANS Z GRUP

Gr. A Gr. B Gr. C

G Bukowsko 1. G 4 Sanok 1. G 1 Sanok
G Niebieszczany 2. G Tarnawa Dolna 2. G Pobiedno

A1 - B2 G Bukowsko - G Tarnawa Dolna 3:0

B1 - C2 G 4 Sanok - G Pobiedno 1:0

C1 - A2 G 1 Sanok - G Niebieszczany 1:0

FINAŁOWY TRÓJMECZ

G Bukowsko - G 4 Sanok 0:0
G 4 Sanok - G 1 Sanok 0:1
G Bukowsko - G 1 Sanok 4:0

MIEJSCE I - G Bukowsko

MIEJSCE II - G 1 Sanok

MIEJSCE III - G 4 Sanok

MIEJSCE IV - VI - G Niebieszczany, G Tarnawa Dolna, G Pobiedno,

MIEJSCE VII - IX - G 2 Sanok, G Zagórz, G 3 Sanok,

  

POWIATOWE I.M.S. UNIHOKEJA DZIEWCZĄT

 

 Gr. A                          Gr. B

 

SP Tarnawa Dolna      SP 3 Sanok
SP Niebieszczany        SP Bukowsko
SP Zagórz                  SP Pobiedno
SP 4 Sanok               SP 1 Sanok

MECZE GRUPOWE

SP Tarnawa Dolna - SP Niebieszczany 0:10
SP Zagórz - SP 4 Sanok 0:0
SP 3 Sanok - SP Bukowsko 0:1
SP Pobiedno - SP 1 Sanok 0:0
SP Tarnawa Dolna - SP Zagórz 0:0
SP Niebieszczany - SP 4 Sanok 0:0
SP 3 Sanok - SP Pobiedno 0:0
SP Bukowsko - SP 1 Sanok 4:0
SP Tarnawa Dolna - SP 4 Sanok 0:1
SP Niebieszczany - SP Zagórz 1:1
SP 3 Sanok - SP 1 Sanok 1:0
SP Bukowsko - SP Pobiedno 3:0

AWANS Z GRUP

 Gr. A Gr. B

SP Niebieszczany 1. SP Bukowsko
SP 4 Sanok 2. SP 3 Sanok

FINAŁY

 

SP Niebieszczany - SP 4 Sanok 0:0 - mecz grupowy

SP Bukowsko - SP 3 Sanok 1:0 - mecz grupowy

SP Niebieszczany - SP 3 Sanok 3:0

SP Bukowsko - SP 4 Sanok 1:0

SP 4 Sanok - SP 3 Sanok 0:0

SP Niebieszczany - SP Bukowsko 1:0

 

Pkt. Bramki

MIEJSCE I - SP Niebieszczany 5 (4- 0)

MIEJSCE II - SP Bukowsko 4 (2 - 1)

MIEJSCE III - SP 4 Sanok, 2 (0 - 1)

MIEJSCE IV - SP 3 Sanok, 1 (0 - 4)

MIEJSCE V - VI - SP Zagórz, SP Pobiedno,

MIEJSCE VII - VIII- SP Tarnawa Dolna, SP 1 Sanok