Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie z policjantem

3 stycznia 2017 r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w profilaktyczno-edukacyjnym spotkaniu z policjantem. Przedstawiciel Posterunku Policji w Bukowsku st. asp. Tomasz Kabalaprzypomniał dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Omówił również zagrożenia czyhające na dzieci w trakcie ferii zimowych, zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu.

Przestrzegał przed ślizganiem się na skutych lodem stawach i rzekach, a także przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic. Funkcjonariusz udzielał wskazówek, jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachowywać się na kuligu.