Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zabawa choinkowa w Domu Ludowym

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy choinkowej, która odbyła się w sobotę - 14 stycznia 2017r.

Pomimo mrozu w sali Domu Ludowego w Bukowsku (gdzie bawili się najmłodsi) i w Domu Strażaka ( klasy IV-VI i gimnazjum),  panowała gorąca atmosfera. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Rada Rodziców przygotowała poczęstunek w formie zapiekanek i słodkich napojów.

Tegoroczna zabawa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale bardzo zadowoleni.