Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bukowsko mistrzem województwa

 

15 lutego 2017r. w Padwi Narodowej odbył się Finał Wojewódzki Gimnazjady w Unihokeju Dziewcząt. Do zawodów przystąpiło 9 najlepszych drużyn Podkarpacia wyłonionych we wcześniejszych turniejach. Nasza drużyna wyszła z grupy po remisie z zeszłorocznymi zwycięzcami z Brzeźnicy i pokonała szkolną drużynę z Nowej Wsi 1:0.

W finale nasze dziewczyny bezbramkowo zremisowały ze Stobierną, a następnie podopieczne Jakuba Barcia pokonały zawodniczki z Padwi Narodowej i zdobyły tytuł mistrza województwa podkarpackiego. O zwycięstwie zdecydowała bramka Natalii Pleśniarskiej i Wiktorii Kowalik. Zwycięstwo w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Unihokeju zapewniło Bukowsku udział w ogólnopolskich zawodach w Elblągu.
Życzymy dziewczynom powodzenia i trzymamy kciuki za ich młodsze koleżanki, które wkrótce z trenerem J. Barciem na własnym boisku powalczą w marcu o finał wojewódzki w swojej grupie wiekowej.

 

esanok.pl -  Bukowsko mistrzem województwa!