Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Pojazd Zasilany Wodą”

Kacper Biłas uczeń kl. IIb Publicznego Gimnazjum w Bukowsku uczestniczył w „II Wojewódzkim Turnieju Pojazdów Zasilanych Wodą”, który odbył się 24 lutego 2017 roku w ZS nr 2 w Sanoku (Mechanik). 

Kacper zdobył V miejsce. Podczas turnieju należało zbudować pojazd wysokości maksymalnie 1 metra wysokości, który ruszy samodzielnie po wlaniu 1 litra wody. Pojazd miał być tak zbudowany, aby pokonać jak najdłuższą odległość ( woda nie mogła się rozlewać). W konkursie liczyła się nie tylko wiedza teoretyczna, ale pomysł, kreatywność oraz umiejętności manualne.


Tegoroczny turniej dostarczył wielu emocji, jak również dobrej zabawy. Gratulujemy Kacprowi odwagi oraz pomysłowości. Uczeń ma już plany ulepszenia swojego pojazdu tak, aby w następnym roku pokonać rywali. Życzymy powodzenia i zachęcamy innych uczniów do udziału w tym nietypowym konkursie.