Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podwójne zwycięstwo Karoliny

Karolina Ambicka, uczennica klasy III gimnazjum, zajęła I miejsce w gminnym konkursie poetyckim „Między słowami”, którego organizatorami były Biblioteka szkolna i Gminna Biblioteka Publiczna w Nowotańcu. Wiersz jej autorstwa zatytułowany „Lustro” został najwyżej oceniony przez komisję konkursową.


Karolina zdobyła również I miejsce w gminnym konkursie plastycznym „Moje logo”organizowanym przez szkołę i bibliotekę w Nowotańcu. Praca miała zawierać inicjał, znak graficzny lub rysunek odzwierciedlające zainteresowania wykonawcy.
Serdecznie gratulujemy Karolinie talentu, pracowitości i życzymy dalszych sukcesów
w realizowaniu pasji artystycznych.