Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi 2017 pod hasłem „W kierunku natury” stanowi część ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej. To największe ekologiczne święto obchodzone od 1970 roku, obecnie w 192 krajach świata.

W Polsce Dzień Ziemi świętowany jest od 1990 roku.

W środę 12 kwietnia, uczniowie z klas IV wprowadzili wszystkich zebranych w tematykę ekologiczną montażem słowno-muzycznym, piosenkami, krótkimi scenkami, quizem przyrodniczym, zachęcali do dbania o naszą MATKĘ ZIEMIĘ. Pokazali, jak ważna jest przyroda, która nas otacza i jak możemy się o nią troszczyć każdego dnia, dbać o środowisko a tym samym o nasze lepsze i zdrowsze życie.
Uroczystość przygotowali uczniowie klas IV z wychowawcami (A. Maczużak, E. Wilusz) oraz chór szkolny wraz z opiekunem (D. Kornasiewiczem).

 

 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23

Simple Image Gallery Extended