Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozstrzygnięcie konkursu „Baśnie mniej znane…”

Uczennice klasy 5 b szkoły podstawowej, pod opieką Pani Anity Wolanin, brały udział
w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Krośnie Filia w Sanoku. Współorganizatorem była Biblioteka Szkolna Zespołu Szkół w Bukowsku.
Zadanie uczestniczek dotyczyło wykonania komiksu do wybranej baśni Charlesa Perraulta: „Wróżki”, „Paluszek” lub „Sinobrody”. Karolina Grześ zajęła I miejsce, Martyna Gliściak II, zaś Zuzanna Podulka uzyskała wyróżnienie. Uczennice otrzymały nagrody rzeczowe i dyplomy uznania, które wręczyła zwyciężczyniom Pani kierownik Biblioteki Pedagogicznej - Irena Florczak. Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!!!


Wizyta ta stała się również okazją do wygłoszenia pogadanki na temat historii pisma
i książki przez Panią Annę Sebastiańską, bibliotekarkę pracującą w Bibliotece Pedagogicznej. Dziękujemy obu Paniom za przybycie do naszej szkolnej biblioteki: ogłoszenie wyników konkursu i przeprowadzenie dla naszych uczniów interesujących zajęć.

 • DSC_4336
 • DSC_4337
 • DSC_4338
 • DSC_4339
 • DSC_4340
 • DSC_4341
 • DSC_4342
 • DSC_4343
 • DSC_4344
 • DSC_4345
 • DSC_4347
 • DSC_4350
 • DSC_4354
 • DSC_4355
 • DSC_4356
 • DSC_4357
 • DSC_4358
 • dk
 • dm
 • dz

Simple Image Gallery Extended