Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nabór elektroniczny na rok szkolny 2017/2018

Nabór prowadzony jest przy wykorzystaniu nowego systemu przygotowanego przez Poznańskie Centrum Superkomputerowo–Sieciowe.

Strona dla kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych www.nabor.pcss.pl/sanok.

Od 8 maja 2017r. będzie możliwość zalogowania się do systemu.

8.05 – 9.06.2017 r. - Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadgimnazjalnej lub ponadpodstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2017/2018.