Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Porusz swoją okolicę”

„Porusz swoją okolicę”- głosowanie na siłownię zewnętrzną.
Gmina Bukowsko dokonała zgłoszenia w konkursie „ Nestlé Porusza Polskę”. Konkurs ten ma na celu wyłonić zwycięskie lokalizacje, na których będą wybudowane siłownie zewnętrzne.
Z terenu naszej Gminy wytypowana została lokalizacja przy Zespole Szkół Bukowsko. Została ona pozytywnie zakwalifikowana do dalszego etapu konkursu jakim jest głosowanie.
Głosowanie rozpoczyna się już 10 maja i będzie trwało do końca czerwca!

Siłownia plenerowa to doskonała forma aktywnego spędzania czasu. Szczęściu trzeba pomóc…Nestlé wybuduje siłownie w tych lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów. Dlatego połączmy wspólnie siły w codziennym głosowaniu na stronie nestleporusza.pl i głosujmy na siłownię zlokalizowaną przy ZS Bukowsko.

Aby oddać głos klikniknij w link:
GŁOSUJ