Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pasowanie na pierwszaka

W piątek 27 października 2017 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Wydarzenie to zawsze wzbudza wiele emocji  wśród dzieci, nauczycieli i rodziców. Tak było i tym razem, kiedy to pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów naszej szkoły.

Zgromadzonych na uroczystości przywitała wicedyrektor p. Danuta Kozimor i  złożyła uczniom oraz ich rodzicom serdeczne życzenia. Uczniowie klasy pierwszej przygotowali, pod czujnym okiem wychowawczyni p. Elżbiety Fal -Pelc, piękny program artystyczny. Recytowali wierszyki i śpiewali piosenki.

DSC 5261

Następnie, w obecności sztandaru szkoły,  wszyscy złożyli uroczyste ślubowanie, że  będą dobrymi uczniami, szanującymi swoją szkołę, nauczycieli, rodziców i ojczyznę. Po złożeniu przyrzeczenia tradycyjnie każdy pierwszak został pasowany na ucznia przez Panią Wicedyrektor wielkim ołówkiem. 

Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały  niespodzianki- upominki w formie  książeczek SKO oraz legitymacji szkolnych. Uroczystość umilił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Najmłodszym uczniom naszej szkoły serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

  • DSC_5259
  • DSC_5260
  • DSC_5261
  • DSC_5264
  • DSC_5266

Simple Image Gallery Extended