Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I Ogólnopolski Dzień Wiatraczka – solidarni z chorymi na mukowiscydozę

21 listopada 2017 po raz pierwszy w Polsce obchodziliśmy I Ogólnopolski Dzień Wiatraczka, organizowany przez portal “Oddech życia”. Akcja jest prowadzona w ramach kampanii społecznej “Szkoła przyjazna chorym na mukowiscydozę”.

dw1

Ogólnopolski Dzień Wiatraczka służy zaznajamianiu dzieci i dorosłych z mukowiscydozą, jej objawami i problemami, z jakimi każdego dnia zmagają się chore na nią dzieci.W naszej szkole do klasy 1a uczęszcza Wojtek Łabaj, miły, wesoły chłopiec, który choruje na mukowiscydozę. Dzieci z klas I-III naszej szkoły włączyły się do akcji i wykonały kolorowe wiatraczki.

  • dw1
  • dw2
  • dw3
  • dw4
  • dw5
  • dw6

Simple Image Gallery Extended