Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pobiegli wilczym tropem ku czci Niezłomnych

4 marca 2018r. Martyna Łuszcz (kl.7b) i Artur Król (kl.5a ) uczniowie Szkoły Podstawowej w Bukowsku wzięli udział z inicjatywy rodziców w VI edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Pielni. Martyna w kategorii dziewcząt (wiek 13-16 lat) na dystansie 600 m  zajęła I miejsce, natomiast Artur w grupie chłopców do lat 12 (dystans 600 m) był  na II miejscu.

Najlepsi otrzymali pamiątkowe puchary. Każdy z uczestników otrzymał  pamiątkowy medal, dyplom i  pakiet startowy: koszulkę z grafiką o tematyce Żołnierzy Wyklętych oraz inne gadżety od sponsorów biegu.