Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Myśląc Ojczyzna…

Uczniowie - Jan Rakoczy kl.IVa i Maja Perkołup kl.Va wzięli udział 5.06.2018r. w międzyszkolnym konkursie poezji i pieśni patriotycznej ”Myśląc Ojczyzna …” w Uhercach Mineralnych, który cieszył się ogromnym  zainteresowaniem (80 uczestników) i stał na bardzo wysokim poziomie.


Sukces odniosła Maja, która zajęła II miejsce. Recytowała wiersz - "Orlątko" - A. Oppmana i zaśpiewała piosenkę M. Brewczak - „Uwierz Polsko", natomiast Jan wyrecytował - "Wiersz na obchody imienin Marszałka" - autor nieznany. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach (recytacja i poezja śpiewana) i dwóch grupach wiekowych.
Gratulacje.