Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs międzyszkolny „ Nasza Niepodległość”

Dnia 06.06.2018 roku w naszej szkole został przeprowadzony konkurs historyczny związany  z obchodami Roku Niepodległości. Uczniowie  szkoły podstawowej i gimnazjum z Pobiedna i Bukowska rywalizowali ze sobą  na płaszczyźnie wiedzy historycznej.

Tematyka obejmowała okres odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918r oraz postać Marszałka Józefa Piłsudskiego. Lepszymi okazali się uczniowie z Bukowska, choć przewaga była minimalna. Podczas rozgrywek panowała przyjazna atmosfera. Zaś główny cel konkursu - propagowanie wiedzy  i wzrost zainteresowanie historią został osiągnięty. Organizatorem był Zespół Szkół w Bukowsku i nauczyciel Monika Malmur.

  • image001
  • image002
  • image003
  • image004
  • image005
  • image006
  • image007
  • image008

Simple Image Gallery Extended