Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Rodziny w Bukowsku

10 czerwca 2018 roku, już po raz kolejny, odbył się w Bukowsku festyn z okazji Dnia Rodziny, który zapewnił mieszkańcom naszej miejscowości (dużym i małym) szereg atrakcji. Festyn Rodzinny to doskonała okazja do świętowania Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca oraz do integracji wszystkich mieszkańców Bukowska.

Przybyłych Rodziców, ich pociechy oraz dziadków  przywitał  Dyrektor Zespołu Szkół w Bukowsku Janusz Sitarz i  zaprosił  do wspólnej zabawy.
Na estradzie występowali nasi uczniowie.  Najmłodsi zaprezentowali piękne tańce z szarfami i wstęgami, a ich starsze koleżanki wykonały kilka piosenek. Popisy młodych artystów nagrodzone zostały gromkimi brawami.
Po występach naszych uczniów, na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko, w którym nasze uczennice malowały dzieciom twarze. Maluchy chętnie zjeżdżały z dmuchanego zamku oraz pływały w przeźroczystych kulach w basenie. Wszystkie te atrakcje były darmowe. Swoją obecnością zaszczycili nas leśnicy z Leska, którzy bawili dzieci grami edukacyjnymi. Policjanci z Sanoka zapraszali dzieci do „zwiedzenia” radiowozu i opowiadali o swojej pracy. Były też konkursy plastyczne z ciekawymi nagrodami.
Nie zabrakło słodkości. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Bukowianki” rozdawały dzieciom watę cukrową, natomiast lody i napoje  ufundowała dzieciom Rada Rodziców. Każdy mógł spróbować ciast, które upiekli rodzice naszych uczniów. Ci, którzy mieli dość słodyczy mogli posilić się kiełbaską z grilla i pyszna zapiekanką.
W miłej atmosferze i wśród śmiechu najmłodszych czas festynu szybko minął. Cała impreza została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich jej uczestników.
Organizacja tej uroczystości była możliwa dzięki zaangażowaniu  Rady Rodziców działającej przy Zespole Szkół w Bukowsku i Rady Pedagogicznej Szkoły. Podziękowania należą się również Radzie Sołeckiej Bukowska za sponsorowanie niektórych atrakcji dla dzieci oraz Gminie za wsparcie organizacyjne i finansowe. Serdecznie dziękujemy rodzicom sponsorom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu naszego festynu.  

 • image001
 • image002
 • image003
 • image004
 • image005
 • image006
 • image007
 • image008
 • image009
 • image010
 • image011
 • image012
 • image013
 • image014
 • image015
 • image016
 • image017
 • image018
 • image020
 • image021
 • image022
 • image023

Simple Image Gallery Extended