Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziewczyny na piątkę

Właśnie na piątym miejscu w Polsce podopieczne Jakuba Barcia zakończyły rywalizacje w Ogólnopolskich Zawodach Unihokeja Dziewcząt.


Jako mistrz Województwa, Bukowsko zobligowane było do reprezentowania  Podkarpacia na ostatnim szczeblu rozgrywek podczas Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży w Elblągu.

Po wyjściu z grupy nasze dziewczyny wygrały 3:0 z Trzebiatowem, a przegrana 2:3 z Godkowem nie pozwoliła na awans do półfinału turnieju.
Po zwycięstwie 2:0 nad Wrocławiem, ostatecznie z 17 zespołów, Bukowsko wróciło  na Podkarpacie jako 5 drużyna w Polsce, ustępując jedynie klubom z Gdyni, Poznania, Godkowa i Żabiego Rogu.
Skład drużyny: Ogrodnik Anna, Klimek Iga, Pleśniarska Magdalena, Chrząszcz Roksana, Łuszcz Oliwia, Kowalczyk Daria, Gliściak Martyna, Grządziel Jessica, Nowak Paulina, Perkołup Maja, Barć Jakub (trener).