Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie z Koziołkiem Matołkiem

13 września do naszej szkoły przyjechał Teatr Bazyl z Rzeszowa. Aktorzy zaprezentowali uczniom klas I-III spektakl pt. „Pacanów - tam i z powrotem”, który okazał się ciekawym połączeniem teatru żywego aktora z elementami teatru lalki i pacynki, a także wykorzystującym elementy światłocienia.
Adaptacja przygód słynnego Koziołka Matołka  obfitowała w zabawne sytuacje, pouczające przygody i przebojową muzykę, bardzo wszystkim się podobała. Dziękujemy aktorom za tak wspaniałe przeżycia.  Z niecierpliwością czekamy na kolejną podróż w krainę fantazji.