Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bezpieczna droga do szkoły

21 września w naszej szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszką z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, a tematem była bezpieczna droga do szkoły, w tym zasady przechodzenia przez przejście i konieczność jeżdżenia w fotelikach samochodowych.

Pani policjantka wytłumaczyła, jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Zademonstrowała  również, w  jaki sposób należy się zachowywać podczas ataku psa. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na zakończenie wizyty pierwszaki otrzymały odblaski.