Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

    11 października 2018 r. odbyły się w naszej szkole obchody upamiętniające rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej.  Był to dzień szczególny –  święto uczniów, nauczycieli i pracowników obsługi.
    Na uroczystości zgromadzili się nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi. Była to znakomita okazja, aby dyrektor Janusz Sitarz złożył wszystkim nauczycielom i pracownikom podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie serc i umysłów młodych ludzi.
    Część artystyczną przygotowały klasy szóste pod opieką wychowawców Alicji Maczużak i Ewy Wilusz. Licznie zgromadzeni goście obejrzeli humorystyczny program artystyczny przedstawiający  scenki z życia szkoły. Ich  występ uzupełniał  chór szkolny, którym kieruje pan Daniel Kornasiewicz.
    Dziękujemy młodym artystom i ich opiekunom za ten piękny dzień.