Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Certyfikat dla szkoły

10.11.2018r. w Sanockim Domu Kultury w czasie powiatowych obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości odbyła się uroczysta Gala, podczas której nasza  szkoła otrzymała certyfikat, potwierdzający udział  w całorocznym  programie O Niepodległej.


Program był realizowanym przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku i objęty  honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Starosty Sanockiego. Sprawozdania z realizacji działań  projektowych publikowaliśmy na  stronie szkoły, w Kwartalniku Bukowskim oraz wydaniu specjalnym Edukacji w Regionie.