Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mikołajkowy wyjazd do kina i sali zabaw

    6 grudnia przyniósł uczniom edukacji wczesnoszkolnej wiele atrakcji. Najpierw pojechaliśmy do sali zabaw „Sokoliki” w Sanoku. Dużo radości dostarczyła nam wspólna zabawa na wielopoziomowej konstrukcji, torach przeszkód, zjeżdżalniach i w basenie wypełnionym piłeczkami. Nie zabrakło też pysznego poczęstunku. Następnie udaliśmy się do SDK-u na bajkę pt. „Hotel Transylwania 3”.
    To był wspaniały dzień, który na długo zostanie w pamięci dzieci.


  • image001
  • image002
  • image003
  • image004
  • image005
  • image006
  • image007
  • image008

Simple Image Gallery Extended