Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Karnawał „na cygańską nutę” z Bazylem

    30 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, w którym uczestniczyli uczniowie klas I – III. Profesjonalni wodzireje z Teatru Bazyl zabrali nas w muzyczną wyprawę z cygańskim taborem, w zapomniany baśniowy świat leśnych ognisk, cygańskich wróżb, a także orientalnej i bałkańskiej muzyki.

Były korowody, kółeczka i pląsy w parach oraz konkursy i zabawy. Na uczestników zabawy czekał ciepły posiłek oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Niestety... wszystko co dobre, szybko się kończy, a nam pozostało czekać do przyszłego roku.
    Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie wspaniałej zabawy.

 • image001
 • image002
 • image003
 • image004
 • image005
 • image006
 • image007
 • image008
 • image009
 • image010
 • image011
 • image012
 • image013
 • image014
 • image015
 • image016

Simple Image Gallery Extended