Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

REKRUTACJA DO PROJEKTU

SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY BUKOWSKO
 
Wójt Gminy Bukowsko zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych w ramach projektu „Rozwijamy kompetencje cyfrowe  w Gminie Bukowsko”. Projekt skierowany jest do Mieszkańców Gminy Bukowsko w wieku 25 – 74 lata, którzy są zainteresowani zwiększeniem kompetencji cyfrowych.
Szkolenia będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.  Każdy uczestnik będzie pracował przy  sprzęcie informatycznym. Ponadto w ramach projektu wszyscy uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe.

Tematyka szkoleń:

„Rodzic w Internecie”
„Mój biznes w sieci”
„Moje finanse i transakcje w sieci”
„Działam w sieciach społecznościowych”
„Tworzę własną stronę internetową (blog)”
„Rolnik w sieci”
„Kultura w sieci”

Szkolenia realizowane będą w 3 miejscach na terenie Gminy, w zależności od preferencji uczestników:
- Zespół Szkół w Bukowsku
- Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Pobiednie
- Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolicy.

Zajęcia w ramach jednego modułu szkoleniowego (16 godz. dydaktycznych), będą realizowane w trybie (4 dni x 4 godziny lekcyjne), zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem.
W trakcie szkoleń przewidywane są przerwy kawowe.
Nabór uczestników do projektu rozpoczyna się w dniu 11 lutego 2019 r. i będzie prowadzony na bieżąco, do momentu uzyskania pełnej liczby uczestników.
Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do zgłaszania uczestnictwa w sekretariacie ww. szkół.