Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozstrzygnięcie konkursu literacko-plastycznego „Czytanie z pasją”

    8 marca 2019 roku został rozstrzygnięty konkurs literacko-plastyczny „Pasja czytania”. Zadaniem uczestników było wykonanie rysunku farbami plakatowymi, kredkami woskowymi lub pastelami. Uczniowie klas I-III mieli za zadanie zilustrowanie jednego z rozdziałów lub wybranej przygody bohaterów lektury „Dzieci z Bullerbyn” Astrid Lindgren, natomiast klasy IV-VI miały wykonać rysunek związany z treścią książki Małgorzaty Musierowicz „Opium w rosole”.

 

    Komisja konkursowa w składzie: Danuta Kozimor, Marlena Bugaj, Anita Wolanin, Małgorzata Kasperek w oparciu o regulamin konkursu i z uwzględnieniem: samodzielności wykonanej pracy, zgodności z tematem, estetyki wykonania, kreatywności, oryginalności przyznała uczestnikom następujące miejsca:
W kategorii klas I-III:
I miejsce-Michał Czernecki
II miejsce- Aleksandra Żytka
III miejsce- Aleksandra Czernecka
Wyróżnienie-Ireneusz Kowalik
Wyróżnienie- Oliwia Kułak
Wyróżnienie-Julia Kułak
W kategorii klas IV-VI:
I miejsce –Mateusz Czernecki
Wyróżnienie- Emilia Kunda
Wyróżnienie- Kacper Kunda
    Rozdanie nagród i dyplomów za zdobycie miejsc i wyróżnień oraz dyplomów za udział w konkursie przez Pana Dyrektora odbędzie na najbliższym apelu.
Gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach!!!