Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Babci i Dziadka

            21 stycznia 2019r. odbyło się bardzo przyjemne spotkanie. Do naszej grupy przyszli wspaniali goście. Nasi dziadkowie. Z okazji tego pięknego  święta dzieci przedstawiły jasełka. Pięknym gestem ze strony dziadków było to, że wraz z dziećmi śpiewali kolędy podczas trwania występu. Następnie dzieci przebrały się i odświętnie ubrane wkroczyły jeszcze raz na scenę aby przedstawić program artystyczny specjalnie przygotowany dla babć  i dziadków. Dzieci zaśpiewały 100 lat i wręczyły prezenty. Bardzo podobał się taniec do piosenki „ Wymarzona”, podczas którego chłopcy założyli ciemne okulary i wyglądali jak prawdziwi mężczyźni. Dzieci zebrały wielkie brawa. Potem był poczęstunek, o który zadbali rodzice i wspólna pogawędka przy herbatce i kawie.

  • image001
  • image002
  • image003
  • image004
  • image005
  • image006
  • image007
  • image008
  • image009
  • image010

Simple Image Gallery Extended