Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stypendiada Polonistyczna 2018/19

    W tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Projektu Stypendialnego "Stypendiada Polonistyczna" wzięło udział ponad trzy tysiące uczniów z całej Polski. W naszej szkole było to 15 uczniów, którzy w grudniu rozwiązywali zadania  konkursowe w następujących konkursach tematycznych:
1. Konkurs czytelniczy „Kreator”
2. Konkurs ortograficzny „Ortograf”

    Wyniki ich zmagań poznaliśmy po feriach.
Tytuł Laureata w konkursie ortograficznym I miejsce otrzymała Aurelia Żytka (6a), która zdobyła maksymalną ilość punktów. W tej kategorii wyróżnienie zdobył Jan Rakoczy (5a).
W konkursie czytelniczym wyróżnienie otrzymali: Elżbieta Turska (8a) oraz  Jan Rakoczy (5a).Nagrodzeni otrzymali dyplomy, medale, nagrody książkowe.Szkolnym koordynatorem konkursu i opiekunem uczniów była A. Maczużak-Golonka. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.