Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki ogólnopolskiej olimpiady OLIMPUSEK

Jak co roku uczniowie klas I-III naszej szkoły brali udział w ogólnopolskiej olimpiadzie „Olimpusek”- sesja zimowa. Konkurs polegał na rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu, poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczo-społecznej i matematycznej.


W skali kraju na poziomie klas pierwszych udział wzięło 4351 uczniów,  z klas drugich 5743 uczniów, z klas trzecich 3139 uczniów.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że dwóch uczniów naszej szkoły zostało laureatami. Szymon Leczowicz z kl. I b zajął 4. miejsce i zdobył dyplom laureata i nagrodę książkową, a Tobiasz Kowalik z kl. I b zajął 6. miejsce oraz dyplom laureata.
Warto podkreślić, iż wszyscy uczniowie naszej szkoły, biorący udział w konkursie, zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i uplasowali się na wysokich miejscach. Wszyscy zostali nagrodzeni dyplomami uznania.
Serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.