Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Ziemi

    Po raz pierwszy Dzień Ziemi obchodzono w Stanach Zjednoczonych 49 lat temu.Święto to wymyślono dlatego, by  ludzie dbali o swoją planetę nie tylko w dniu jej święta, ale przez cały rok.

    W naszej szkole również pamiętaliśmy, jak ważna jest nasza planeta i dlatego uczniowie klas czwartych, wraz z wychowawczyniami  Danutą Gadomską i Moniką Malmur, przygotowali akademię, której celem było  uświadomienie problemów związanych ze zmianami klimatu, przeludnieniem, wymieraniem gatunków i zanieczyszczeniem naszego globu.
    W programie artystycznym czwartoklasiści pokazali problem ekologii z punktu widzenia przyrody. Zwrócili uwagę starszym kolegom, że ziemia żyje i oczekuje od nas szacunku i troski, bo tylko w ten sposób gatunek ludzki przeżyje. Ekologiczny program uzupełnił  piosenki  chór szkolny kierowany przez pana Daniela Kornasiewicza.

 • image001
 • image002
 • image003
 • image004
 • image005
 • image006
 • image008
 • image010
 • image011
 • image012
 • image013
 • image015
 • image017
 • image018
 • image019
 • image020
 • image021
 • image022
 • image024

Simple Image Gallery Extended