Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nagrodzeni, wyróżnieni, docenieni…

    W czerwcu poznaliśmy wyniki uczniów z klas: Va, VIa, VIIIa, III gim, którzy brali udział w konkursach organizowanych przez Centrum Edukacji Szkolnej. W Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym tytuł laureata zdobyli Jan Rakoczy i Oliwia Bednarz  z Va, natomiast wyróżnienie otrzymali: Konrad Rakoczy VIa, Dawid Bałdyga, Adrian Sztorc, Michał Grześ z III gim. oraz  Mateusz Pyszko VIIIa.

    W drugim konkursie przedmiotowym z j. polskiego-Galileo 2019 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej - laureatami zostali Laura Kamyk i Michał Grześ z III gim. Wyróżnienie otrzymał Miłosz Kowalczyk z kl. VIIIa. Pozostali uczestnicy również osiągnęli wysokie wyniki, otrzymali dyplomy uznania.
    W II edycji konkursu plastycznego ,,Na czterech łapach” organizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury-Gagatek-  w Sanoku - Róża Łupieżowiec z kl. VIa została wyróżniona za pracę  na temat: ,,Zwierzę - moim przyjacielem”. Podsumowanie konkursu odbyło się 18.06.2019r.
    W czerwcu uczniowie w/w klas otrzymali dyplomy, a szkoła certyfikaty potwierdzające aktywny udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym Lepsza Szkoła - Wielki Egzamin i w innowacji pedagogicznej w postaci szkolnego Klubu Ortograffiti – Ortomocni.
    Szkolnym koordynatorem opisanych wyżej działań była A. Maczużak-Golonka.
    Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

 

  • image001
  • image002
  • image003
  • image004
  • image005
  • image006
  • image007
  • image008
  • image009

Simple Image Gallery Extended