Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

II miejsce w konkursie recytatorskim Wiersze patriotyczne

    Łukasz Słyszyk, uczeń klasy 7 b, zajął  II miejsce w konkursie recytatorskim Wiersze patriotyczne, zorganizowanym przez Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku. Wygłosił wiersz Adama Mickiewicza pt. „Reduta Ordona”, przygotowany pod kierunkiem pani Anity Wolanin.

   

Wręczenie dyplomów, nagród i medali za osiągnięcie artystyczne naszego ucznia odbyło się podczas obchodów  130 jubileuszowej rocznicy powstania sanockiego „Sokoła”(1889-2019), która miała miejsce 29 czerwca 2019 roku. Łukasz  oraz pozostali laureaci zaprezentowali zgromadzonym gościom utwory poetyckie w opracowanej przez siebie interpretacji.
    Gratulujemy  Łukaszowi  sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć artystycznych!!!